8. Rajd

VIII Konny Rajd Młodzieży

08 – 14.07.2012 (II turnus)

Bykowce, przejście przez San do Zahutynia, przez drogę do Zagórza (ruiny klasztoru karmelitów bosych z XVIII w.), Postołów (karczma „U Kmity”), pasmo Gruszka (583 m npm), Huzele, Lesko (internat) .

Lesko, pasmo Gruszka, nad Dziurdziowym pasmem (zielony szlak), Nowosiółki (Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie „Knieja”, bar Jadło Myśliwskie „Pod Żubrem”), grzbietem do Chocenia, Gabrów Wierch (743 m npm), Średnie Wielkie, Kalnica k/Łukowego .

Kalnica, Kamionki, szlakiem niebieskim na Hruń (830), zejście do czerwonego, Duszatyn (postój nad Osławą przy barze), szlak czerwony, Prełuki, Komańcza (schronisko PTTK, klasztor nazaretanek), Czystograb, przez drogę k/stacji paliw, przez grzbiet, Dołżyca (łem. Dołżycia) - Gościec „Pantałyk” .

Dołżyca, Czystograb, wejście na grzbiet do czerwonego szlaku, pasmo Kamień (ostańce piaskowe), Rzepedź (na końcu wsi ognisko i deszcz), do góry na Rzepedkę, szlakiem Szwejka w dół (szlak żółto czarny lub czarny), z przełęczy w prawo na Przyszów, do góry na Tokarnie, szlakiem żółtym do Woli Piotrowej .

Wola Piotrowa, Karlików, koło Płonnej, przed skrzyżowaniem drogi na Wysoczany ognisko, zboczem Żurawinki do Kamionki (koło cmentarza), w lewo do Woli Piotrowej .

Wola Piotrowa, szlakiem żółtym do góry, czerwonym, Puławy, zielonym na grzbiet, w prawo grzbietem, Roztoki, Wola Sękowa, Nagórzany .

Nagórzany, Wiatraki, Wolica, Prusiek, przez grzbiet Szlak Szwejka, obiad na stacji BP (Zahutyń/Sanok), przez San, Bykowce .

Na mapie i w sieci »

{phocagallery view=category|categoryid=9|limitstart=0|limitcount=25|imageordering=1} 

Facebook

Gościmy

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.